Výměna zboží. Nesedí-li vám objednané zboží a potřebujete vyměnit za jiné, můžete do 14 dnů ode dne doručení učinit tak, že nám pošlete zpět nepoužitou obuv v originálním balení (krabici prosíme ničím neoblepovat a zabalit do balícího papíru - kartonu nebo fólie) na adresu prodejny: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3 a přiložíte kopii faktury, kam napíšete za co požadujete vyměnit - zda například jen za jinou velikost, nebo za jiné zboží (případně napište za jaké).

Vrácení zboží E-SHOP (odstoupení od kupní smlouvy): Nepoužité zboží v originál balení (krabici prosíme ničím neoblepovat a zabalit do balícího papíru - kartonu nebo fólie), můžete do 14 dnů ode dne doručení bez udání důvodu zaslat zpět, spolu s vyplněným formulářem Odstoupení od kupní smlouvy, na adresu: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3. Případně osobně donést na výše uvedenou adresu prodejny. Peníze vám vrátíme na účet uvedený na přiloženém formuláři, v případě osobního vrácení pak v hotovosti.

Vrácení zboží PRODEJNA: Nepoužité zboží v originál balení a s daňovým dokladem, můžete do 14 dnů ode dne nákupu vrátit zpět u nás na prodejně: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3. Kupní částka vám bude dle vašeho přání vyplacena buď ihned na prodejně v hotovosti, nebo můžeme peníze zaslat na váš bankovní účet (nezáleží na formě úhrady při nákupu).

Reklamaci zboží (čistou obuv včetně podešví a bez zápachu) s daňovým dokladem, můžete provést buď osobně u nás na prodejně: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3, nebo můžete poslat poštou na stejnou adresu. K obuvi prosím přiložte kopii daňového dokladu, průvodní dopis s popisem reklamované závady a s kontaktem na vás (jméno a příjmení, adresa, mobil + e-mail).

Zlevněné zboží zakoupené v kamenné prodejně nelze vyměnit ani vrátit.