Jedna výměna zboží je zdarma (bez poštovného či jakýchkoliv jiných poplatků). Nesedí-li vám objednané zboží a potřebujete vyměnit za jiné, můžete do 14 dnů ode dne doručení učinit tak, že nám pošlete zpět nepoužitou obuv v originálním balení (krabici prosím zabalit do balícího papíru nebo fólie) na adresu prodejny: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3 a přiložíte kopii faktury, kam napíšete za co požadujete vyměnit - zda například jen za jinou velikost, nebo za jiné zboží (případně napište za jaké).

Vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy): Nepoužité zboží v originál balení (krabici prosím zabalit do balícího papíru nebo fólie), můžete do 14 dnů ode dne doručení bez udání důvodu zaslat zpět, spolu s vyplněným formulářem Odstoupení od kupní smlouvy, na adresu: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3. Peníze vám vrátíme na účet uvedený na přiloženém formuláři.

Reklamaci zboží (čistou obuv včetně podešví a bez zápachu) s daňovým dokladem, můžete provést buď osobně u nás na prodejně: Nadměrná obuv, Černínova 1, 130 00, Praha 3, nebo můžete poslat poštou na stejnou adresu, přiložit kopii daňového dokladu a průvodní dopis s popisem reklamované závady a s kontaktem na vás (jméno a příjmení, adresa, mobil + e-mail).